• foto 01
  • foto 03

Informace k 11. 11. 2020 - možnost svatého přijímání

Zde ke stažení

Římskokatolická farnost Uherský Brod informuje k 11. 11. 2020!
  • V současné době je stále možná pouze individuální duchovní péče, tzn. že kněží jsou vám k dispozici jednotlivě posloužit svátostmi po telefonické domluvě.
  • Bohoslužby jsou bez účasti lidu, jen za přítomnosti kněží, kostelníka a varhaníka.
  • Přijetí svátosti smíření je zatím možné jen přes individuální telefonickou domluvu s knězem.
  • Svaté přijímání se bude podávat od pondělí do soboty v 8:00 hodin a po Svátostném požehnání v 17:00 hod.
  • Svaté přijímání bude možnost přijmout i v neděli od 14.00 do 16.00 hod. ve farním kostele pro ty, kdo se zúčastní v neděli mše svaté přes sdělovací prostředky.
  • Během týdne od pondělí do soboty je otevřen kostel a vystavena Nejsvětější svátost od 8:00 do 17:00 hod. a v neděli bude otevřen kostel od 11:30 do 17:00 hod.
  • Pohřby jsou i nadále slouženy v úzkém rodinném kruhu v max. počtu 10 osob.
  • Prosím o dodržování všech hygienických a dalších opatření.
  • V kostele je online webkamera, na kterou se můžete připojit kdykoliv během dne.
  • Sledujte, prosím, stále aktuální informace na webových stránkách farnosti www.farnostuherskybrod.cz. Podmínky se mohou i nadále měnit.
  • Děkuji za pochopení a respektování, a prosím i nadále o modlitby za zastavení pandemie koronaviru, za zdravotníky a nemocné.
P. Svatopluk Pavlica, farář