Dekret Eucharistická hodina

logo arcibiskup Jan GraubnerJan Graubner, arcibiskup olomoucký a metropolita moravský, v roce dvacátého výročí návštěvy svatého papeže Jana Pavla II. v Olomouci a svatořečení diecézního kněze Jana Sarkandra, v den arcidiecézního eucharistického kongresu, který je součástí kongresu národního, ve snaze prodloužit mimořádnou slavnost do běžného života věřících a přispět k dlouhodobému a pravidelnému prohlubování osobního vztahu věřících k Pánu Ježíši, vyhlašuje založení společenství adorátorů Arcidiecéze olomoucké, nazvané Eucharistická hodina.

Ke stažení ZDE.