Děti v Kongu

deti kongo webMilí dárci a přátelé Našich dětí v Kongu,

pod článkem naleznete ke stažení adventní a vánoční poselství otce Jean-Martina. Možná, že i někteří z vás by rádi poslali vánoční či novoroční pozdrav otci Jean-Martinovi nebo našim dětem a jejich vychovatelkám. Můžete tak učinit prostřednictvím mailu, který ráda přeložím, nebo i písemně. Další podrobnosti Vám ráda zašlu skrze níže uvedený email.

Začátkem nového roku se k Vám znovu vrátím se shrnutím všeho, co se nám tento rok podařilo - a nebylo toho díky vaší štědrosti málo. Do té doby můžete sledovat naše webové stránky: http://charita.nasefarnost.cz/, kde najdete i shrnutí návštěvy otce Jean-Martina v ČR s fotkami a videi.

S přáním pokojného adventu a radostných Vánoc za všechny spolupracovníky Našich dětí v Kongu

Markéta Debroise

Velkova 269, Stehelčeves 273 42

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Advetní poselství otce Jean-Martina ke stažení ZDE.